RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Komisja Ligi ukarała Legię Warszawa

Publikacja: Poniedziałek, 7 marca (11:52) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Komisja Ligi postanowiła zamknąć na czas meczów ligowych północną trybunę stadionu przy ul. Łazienkowskiej. To efekt rzucania rac i petard przez kibiców stołecznej drużyny podczas wczorajszego spotkania ekstraklasy piłkarskiej z Polonią.

Środek zapobiegawczy ma obowiązywać do czasu podjęcia przez Komisję Ligi decyzji w tej sprawie. Kolejny pojedynek ligowy Legia rozegra u siebie dzień później, ze Śląskiem Wrocław.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: