Po wrześniowym meczu zatrzymano 38 szalikowców, w tym 12 nieletnich. Rannych zostało kilku policjantów i ochroniarzy. Teraz burmistrz Świdnika podjął decyzję o zamknięciu spotkania dla kibiców. Mimo to zza ogrodzenia mecz obserwowało kilkadziesiąt osób. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla Avii.
W okolice stadionu skierowano kilka policyjnych kompanii. Wbrew obawom funkcjonariuszy do miasta nie zjechali kibice Motoru.