RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Debel Kubot-Marach odpadł w US Open

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Łukasz Kubot i Austriak Oliver Marach odpadli w ćwierćfinale wielkoszlemowego turnieju tenisowego US Open (pula nagród 22,668 mln dol.) w Nowym Jorku. Tenisiści przegrali z Argentyńczykami Eduardo Schwankiem i Horacio Zeballosem 3:6, 6:7 (3-7).

Wieczorem o miejsce w półfinale będą walczyć również Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski (nr 9.), a po drugiej stronie siatki staną amerykańscy bliźniacy Bob i Mike Bryanowie (1.).

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: