RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Brązowy medal Anity Włodarczyk

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Anita Włodarczyk zajęła trzecie miejsce w konkursie rzutu młotem 20. lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Barcelonie. Mistrzyni i rekordzistka świata w najlepszej próbie uzyskała 73,56 m. Wygrała Niemka Betty Heidler - 76,38, przed Rosjanką Tatianą Łysenko - 75,65.

Brązowy medal Włodarczyk to nasz trzeci krążek na mistrzostw Europy w Barcelonie. Do tej pory na podium stawali Grzegorz Sudoł - w chodzie na 50 km był drugi, a także Joanna Wiśniewska - trzecia w rzucie dyskiem.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: