Tragiczny finał imprezy urodzinowej w Mądrzechowie w powiecie bytowskim na Pomorzu. Nie żyje 17-latek. Sprawą zajmuje się policja i prokuratura.

Podczas imprezy urodzinowej, która odbywała się w nocy z soboty na niedzielę w gospodarstwie agroturystycznym w Mądrzechowie, zginął 17-latek. Nastolatek został ugodzony nożem. Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności tragicznego zajścia.

Funkcjonariusze zabezpieczyli nóż, który prawdopodobnie posłużył do popełnienia tego przestępstwa - przekazał Michał Sienkiewicz z  Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Mundurowi w związku z tą sprawą zatrzymali sześć osób. Wśród nich jest 30-letni mężczyzna, który - jak wynika z relacji świadków - mógł zaatakować ofiarę oraz cztery inne osoby, które bawiły się na przyjęciu.

Pięć osób, w tym 30-latka podejrzewanego o śmiertelne ugodzenie nożem 17-latka, policja zastała i zatrzymała na miejscu zdarzenia. Natomiast ta szósta osoba oddaliła się z miejsca zdarzenia i została zatrzymana po północy. Była lekko ranna i trafiła do szpitala. Jeszcze dziś ma zostać doprowadzona do policji - powiedział kom. Sienkiewicz.

Prokuratura Rejonowa w Bytowie planuje w poniedziałek przesłuchać zatrzymanych w związku z zabójstwem. Jak nieoficjalnie dowiedziała się PAP, śledczy przed rozpoczęciem czynności procesowych z zatrzymanymi chcą poznać wstępne wyniki sekcji zwłok, która ma być przeprowadzona jeszcze w niedzielę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skoki: 26-latek zatrzymany ws. zgwałcenia biegaczki