Sześciu młodych ludzi zostało rannych w wypadku busa w Lęborku na Pomorzu. Pięciu z nich przewieziono do szpitali.

Szczegóły dotyczące wypadku volkswagena transportera podała rzecznik lęborskiej policji. 19-latek kierujący pojazdem na lęborskich numerach rejestracyjnych, jadąc ul. Mostnika od budynku straży pożarnej, uderzył w przydrożne drzewo, a następnie auto wjechało na przeciwległy pas ruchu - przekazała Magdalena Zielke.

W pojeździe było sześciu młodych osób. To uczniowie lęborskich szkół ponadpodstawowych. Chłopcy w wieku od 17 do 19 lat.

19-letni kierowca i jeden z pasażerów z poważniejszymi obrażeniami decyzją lekarza zostali przetransportowani do szpitala w Słupsku. Trzech kolejnych poszkodowanych trafiło do szpitala w Lęborku i jeden został opatrzony przez służby medyczne na miejscu - dodała Zielke.

Policja będzie ustalać przyczynę wypadku. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, technik kryminalistyczny dokonał oględzin, wstępnie, na miejscu, przesłuchali zostali świadkowie. 

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
Opracowanie: