Oświęcim - to pierwszy przystanek na naszej wakacyjnej trasie Twoje Miasto w RMF FM i TVP INFO. To właśnie tam w piątek, 27 czerwca stanie specjalne studio satelitarne. Stamtąd Małgorzata Steckiewicz z RMF FM i Michał Adamczyk z TVP INFO poprowadzą serwisy informacyjne. Bądźcie z nami już od godzimy 6 rano! Zapraszamy do Oświęcimia.

Spośród nadesłanych do naszej redakcji zgłoszeń znalazła się multimedialna wizytówka Oświęcimia. Pani Katarzyna napisała do nas, że swoim filmikiem pragnie zerwać ze stereotypem. Tych kilka ujęć niech będzie zaproszeniem do przyjazdu...

Ale do przyjazdu do Oświęcimia zachęcał nas także pan Marek. Oświęcim to piękne miasto, w którym mieszkają ciekawi i kreatywni ludzie - napisał. Choć kojarzone z Miejscem Pamięci Kl Auschwitz-Birkenau, to na co dzień zaskakuje przybywających tutaj turystów bogactwem historii, wydarzeniami i kolorami dostrzeganymi na każdym kroku.

W naszym piątkowym programie postaramy się pokazać wszystkie odcienie miasta. Zajrzymy m.im. na Live Festival Oświęcim. Chcemy także opowiedzieć, o tym jak żyje się mieszkańcom Oświęcimia. Spróbujemy rozwiązać problemy, które ich nurtują.

Dlatego - drodzy mieszkańcy Oświęcimia - jeśli dręczą Was jakieś kłopoty, nie możecie poradzić sobie np. z uciążliwym sąsiadem, chcecie opowiedzieć nam o bulwersujących Was sprawach - piszcie na fakty@rmf.fmtwoje@tvp.info. W tytule wpiszcie Oświęcim - Twoje Miasto. Postaramy się Wam pomóc.  

Twoje Miasto to pierwszy zakrojony na tak szeroką skalę informacyjny projekt multimedialny w kraju. W każdy piątek dziennikarze RMF FM i TVP INFO gościć będą w jednym z miast Polski. Pokażemy jego znane i nieznane oblicza. Będziemy mówić o jego atrakcjach, o tym jak żyje się jego mieszkańcom. Będziecie także mogli zobaczyć z bliska pracę dziennikarzy, bo w centrum każdego z tych miast powstanie nasze wakacyjne studio satelitarne. [WIĘCEJ O NASZEJ AKCJI PRZECZYTASZ TUTAJ]


Co tydzień, przez całe wakacje piątkowe wydania Faktów RMF FM i poranne programy na antenie TVP INFO nadawane będą z Twojego Miasta. Jak zgłosić swoją miejscowość do programu? Nagraj film opowiadający o Twoim mieście i prześlij nam go za pomocą specjalnej formatki.

Najlepsze filmy z naszej wakacyjnej akcji zostaną nagrodzone! Autorzy trzech klipów, które nasze jury uzna za najciekawsze, spędzi wraz z osoba towarzyszącą weekend w BUKOVINA Hotel Terma Spa w Bukowinie Tatrzańskiej. [Szczegóły konkursu znajdziecie TUTAJ.]

Zapoznaj się także z REGULAMINEM konkursu

A zatem nie czekajcie - nagrywajcie. Liczymy na Waszą inwencję i pomysłowość!

Zapraszamy do udziału w naszej akcji! "Twoje Miasto w RMF FM i TVP INFO" - przez całe wakacje, co piątek od godziny 6:00 do 14:00.