Dwie osoby zginęły, a cztery zostały ranne w wypadku w Ryszkowej Woli koło Jarosławia na Podkarpaciu. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe.

Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 865 na Podkarpaciu. Koło miejscowości Ryszkowa Wola trwały prace remontowe. Rozstawione były pachołki.

Jadący od Lubaczowa w kierunku Jarosławia Opel Vectra zatrzymał się przed pachołkami, żeby przepuścić jadący z naprzeciwka samochód. Kierowca jadący toyotą za oplem nie wyhamował, uderzył w tył auta, następnie odbił na przeciwny pas. Z przeciwka jechał Opel Insignia, którym podróżowały cztery osoby. Wtedy doszło do zderzenia - powiedział nam będący na miejscu wypadku młodszy brygadier Zygmunt Jasiłek z jarosławskiej straży pożarnej.

Na miejscu zginęło małżeństwo jadące Toyotą Yaris.

Oplem Insignią jechali Słowacy - małżeństwo z dwójką dzieci w wieku 15 lat i 3,5 roku. Wszyscy zostali zabrani przez służby medyczne do szpitala na badania. Są poturbowani.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(j.)