Policja zatrzymała trzy osoby w związku z nocną próbą potrącenia pieszych przy kąpielisku w Radymnie na Podkarpaciu. Nie ustalono jeszcze, kto kierował samochodem widocznym na nagraniu z incydentu.

Przed godz. 3 dyżurny jarosławskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w Radymnie kierujący bmw potrącił pieszego. Na miejsce natychmiast udali się policjanci. Nie potwierdzili, aby którykolwiek z pieszych doznał jakichkolwiek obrażeń - mówiła w rozmowie z dziennikarzem RMF FM Anna Długosz, oficer prasowy policji w Jarosławiu. Do sytuacji miało dojść przed kąpieliskiem. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze zastali bmw na parkingu - auto zostało zabezpieczone. 

Wieczorem Długosz poinformowała, że w związku z tą sprawą zatrzymano trzech mężczyzn. Czynności z ich udziałem zaplanowano na poniedziałek. 

Ustalono już, kto jest właścicielem samochodu, ale nie wiadomo jeszcze, kto kierował nim w nocy. Policja nadal szuka świadków tego zdarzenia i ustala jego dokładny przebieg. 

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.