RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policja poszukuje właściciela...węża

Publikacja: Czwartek, 2 października (16:24) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Niecodzienne poszukiwania w Żorach na Śląsku. Policja szuka właściciela węża, którego znaleziono na jednym z osiedli.

Ponadmetrowego gada zauważyli przechodnie na osiedlu Sikorskiego w Żorach i to oni wezwali policję i strażaków.

Węża zawieziono do pobliskiego sklepu zoologicznego. Tam okazało się, że to boa tęczowy.

A policja sprawdza teraz, czy wąż uciekł komuś, czy też może ktoś się go pozbył, zostawiając na trawniku.

(j.)

Źródło: RMF/Policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: