Karambol na autostradzie A4 na odcinku Legnica – Wrocław. Między węzłami Kąty Wrocławskie i Pietrzykowice zderzyło się pięć aut. Utrudnienia po wypadku były także sobotnim popołudniem na A1. Niebezpiecznie było również na krajowej 74, gdzie doszło do zderzenia osobówki z ciężarówką. Zginęły dwie osoby.

Nie ma informacji o rannych w karambolu na A4. Były jednak utrudnienia. Zablokowany został lewy pas w kierunku Wrocławia.

Utrudnienia czekały kierowców także na autostradzie A1 w Knurowie między węzłami Dębieńsko i Knurów. Tam zderzyły się trzy auta. Ranna została jedna osoba. Zablokowany został prawy pas w kierunku Gliwic.

Do tragicznego wypadku doszło po południu na trasie krajowej numer 74 w Miedzianej Górze. Jest to odcinek Piotrków Trybunalski - Kielce. W zderzeniu auta osobowego z ciężarowym zginęły dwie osoby. W miejscu wypadku obowiązywał ruch wahadłowy.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(m)