Łańcut: Czad prawdopodobną przyczyną podtrucia. Pięć osób trafiło do szpitala
Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)
Dwie osoby dorosłe i troje dzieci trafiły do szpitala w Łańcucie z objawami podtrucia tlenku węgla. Informacje z Gorącej Linii RMF FM potwierdzili strażacy.
Do zderzenia doszło w domu jednorodzinnym przy ulicy Piłsudskiego.
Przyczyną podtrucia mógł być nieszczelny piecyk gazowy w łazience.
Życiu osób, które trafiły do szpitala nie zagraża niebezpieczeństwo.
Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.