Do tragedii doszło w godzinach porannych w Dobroszycach na Dolnym Śląsku. W szkole podstawowej zmarł 8-letni uczeń.
Dziecko zmarło po reanimacji. Z tego co wiemy, wcześniej leczyło się kardiologicznie - mówi Aneta Świtała, prokurator rejonowy w Oleśnicy.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(ł)