Podlaska policja prowadzi poszukiwania 26-letniego Pawła Gliwy. Mężczyzna uciekł z budynku Prokuratury Rejonowej w Białymstoku. Jest podejrzany o szereg kradzieży z włamaniem do mieszkań.

Jak podaje policja, poszukiwany ma ok. 185 cm wzrostu, jest szczupły. "Ma ciemne, proste, krótko ostrzyżone włosy, lekki zarost na twarzy, podbródek z wyraźnym dołkiem, przy górnej lewej powiece tatuaż w postaci kreski. Posiada także tatuaż w postaci kresek przy nadgarstku dłoni. Podejrzany w chwili ucieczki miał z przodu założone kajdanki" - czytamy w komunikacie.

Poszukiwany 26-latek ubrany był w szarą bluzę z logo "4F", granatowe spodnie jeansowe z przetarciami, białe skarpety i granatowe klapki. Pod bluzą miał założony biały T-shirt.

Wszyscy, którzy widzieli tego mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu o natychmiastowy kontakt z Policją pod numerem telefonu 112.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(mn)