Ciepła nie miały między innymi na ulicy Kondratowicza, św. Wincentego i Rzepichy. Awaria poza budynkami mieszkalnymi objęła też urząd dzielnicy, żłobek i szpital - w lecznicy było jednak nadal ciepło, bo placówka ma własny system awaryjnego ogrzewania.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(abs)