RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wypadek autobusu w Niegowonicach

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

O wielkim szczęściu mogą mówić pasażerowie jadący autobusem PKS do Dąbrowy Górniczej na Śląsku. Autokar, którym podróżowali, miał wypadek w Niegowonicach. Nikt jednak nie został ranny; uszkodzony jest tylko pojazd.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, samochód dostawczy wymusił pierwszeństwo. Kierowca autobusu PKS, który wiózł kilkunastu pasażerów, ratując się przed zderzeniem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.

Nie ma rannych, tylko pojazd został uszkodzony – mówi RMF FM Adam Jachimowicz ze śląskiej policji:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: