Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, samochód dostawczy wymusił pierwszeństwo. Kierowca autobusu PKS, który wiózł kilkunastu pasażerów, ratując się przed zderzeniem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.
Nie ma rannych, tylko pojazd został uszkodzony – mówi RMF FM Adam Jachimowicz ze śląskiej policji: