Po spotkaniu, ok. godz. 14.30 zaplanowano wspólną konferencję prasową Obamy, szefa Komisji Europejskiej Jose Barroso i premiera Czech Mirka Topolanka. Ok. godz. 16.30 ma dojść do półgodzinnego spotkania prezydenta Stanów Zjednoczonych ze stroną polską.
W Pradze trwa szczyt UE-USA
W praskim Centrum Kongresowym rozpoczął się nieformalny szczyt Unia Europejska-USA. W spotkaniu uczestniczą przywódcy 27 państw członkowskich Wspólnoty oraz prezydent USA Barack Obama. Polskę reprezentują prezydent Lech Kaczyński i premier Donald Tusk.