RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Szwecja: Środki dopingujące na śmietniku

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Porzucone torby ze środkami dopingującymi znalazła policja w szwedzkim Goeteborgu na śmietniku przy hotelu, w którym mieszkały ekipy lekkoatletów z sześciu państw: Rosji, Czarnogóry, Bośni i Hercegowiny, Malty, Gibraltaru oraz Polski.

W torbach były strzykawki i ampułki po środkach dopingujących. Większość zużyta, z napisami w języku rosyjskim. Według policji, liczba znalezionych opakowań i preparatów świadczy, że były używane przez większą liczbę osób.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: