Słuchacze RMF FM: "Nie" dla afgańskiej misji
Premier Tusk po rozmowie z Barackiem Obamą zadeklarował, że Polska jest w stanie wysłać dodatkowych 600 żołnierzy do Afganistanu. Kolejnych 200 pozostanie w odwodzie. Zdaniem zdecydowanej większości Słuchaczy RMF FM, którzy wzięli udział w naszej sondzie, rząd nie tylko nie powinien wysyłać na afgańską misję nowych wojsk, ale wręcz wycofać tych żołnierzy, którzy już w Afganistanie są.