RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podhale bez izby wytrzeźwień

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zakopane – miasto znane z herbatki góralskiej – nie ma izby wytrzeźwień. Podobnie sytuacja wygląda w Nowym Targu i Suchej Beskidzkiej. Samorządowy narzekają, że nietrzeźwe osoby zapełniają policyjne i szpitale. Co z tym fantem zrobić? Utworzyć jedną wspólną izbę dla trzech miast.

Tagi: Zakopane

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: