RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany kierowca wiózł pasażerów PKS-u

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pijany kierowca autobusu, wiozącego pasażerów na trasie Chełm-Włodawa na Lubelszczyźnie, wpadł przez… problemy z liczeniem. Wpuścił do pojazdu więcej pasażerów, niż zezwalają przepisy. Jeden z nich – zdenerwowany tłokiem – zadzwonił na policję.

Policjanci zatrzymali autobus w miejscowości Horodyszcz. Nie dość, że podróżowało nim 12 osób więcej, niż powinno, to jeszcze od kierowcy czuć było alkohol. Badanie alkomatem wykazało prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: