RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijana lekarka opiekowała się dziećmi

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policja zatrzymała 44-letnią lekarkę oddziału pediatrycznego szpitala w Sieradzu, która minionej nocy pełniła dyżur w stanie nietrzeźwym. O jej podejrzanym zachowaniu doniosła policjantom anonimowa osoba.

Badanie alkomatem wykazało, że lekarka miała ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Dyrekcja szpitala zwolniła już kobietę dyscyplinarnie. Grozi jej zarzut narażenia pacjentów na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia i kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodajmy, że podczas dyżuru pijanej pani doktor na oddziale znajdowało się ponad dwadzieścioro małych pacjentów.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: