RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Niemcy chcą zagrać z Polską w Euro 2008

Publikacja: Piątek, 19 października (14:57) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Niemcy, którzy już zapewnili sobie awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy, w gronie wymarzonych rywali widzą reprezentację Polski. Tak wynika z symulacji, którą przeprowadził niemiecki dziennik "Bild".

Według gazety wymarzonymi rywalami grupowymi dla Niemców byłyby zespoły: Austrii, Polski i Norwegii. Reprezentacja Niemiec ostatni raz grała z Polską podczas ubiegłorocznych MŚ i wygrała 1:0.

Losowanie grup turnieju finałowego Euro 2008 odbędzie się 2 grudnia br. w Lucernie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: