RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Miłość do piłki na ławkach wymalowana

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nietypowa inicjatywa dwóch zagorzałych kibiców Pogoni Szczecin. Na jednym z największych osiedli w mieście malują ławki w barwy znanych klubów. Jak mówią, pomysł powstał z... miłości do piłki.

Odmalowaliśmy łącznie dziesięć ławek, z czego siedem było różnych drużyn piłkarskich. Jedna była nawet Adama Małysza. Ludziom się spodobało - mówią kibice reporterowi RMF FM Pawłowi Żuchowskiemu:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: