RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ewakuacja po znalezieniu niewybuchu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ok. 100 osób ewakuowano we Wrocławiu po znalezieniu 300-kilogramowej bomby z czasów II wojny światowej.

Niewybuch wykopano na terenie byłych zakładów kolejowych Pafawag - zawadził o niego operator koparki. Teren na kilkadziesiąt minut ogrodziła policja. Niebezpieczne znalezisko zabrali już saperzy, którzy zdetonują je na poligonie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: