Najsłynniejsze brytyjskie małżeństwo, David i Victoria Beckhamowie, szykuje się na wojnę z gazetami brukowymi. Bulwarówki szeroko opisują rzekome romanse reprezentacji Anglii.

Gwiazdorska para wróciła do kraju i zamknęła się w swej posiadłości na naradę z prawnikami. Jeszcze dziś spodziewane jest ich wspólne oświadczenia.

W sobotę do romansu z Beckhamem przyznała się urodzona w Malezji modelka Sara Marbeck. Na łamach brytyjskiego brukowca "News of The World" stwierdziła, że ich związek trwa już ponad dwa lata. Na poparcie swych słów cytuje treść kilkudziesięciu SMS-ów, które przysłał jej piłkarz.

Po tych wyznaniach Marbeck ukrywa się przed dziennikarzami i bliskimi. Prawdziwości jej słów nie są w stanie potwierdzić nawet jej rodzice. Jeśli mielibyście córkę, to bylibyście zadowoleni, gdyby prasa rozpisywała się o jej romansach? Czuję, że ta sprawa to jedna wielka zgnilizna - mówił dziennikarzom ojciec dziewczyny.

Wcześniej o romansie z Beckhamem poinformowała jego asystentka prasowa, Rebecca Loos. Ona także twierdzi, że piłkarz przesyłał jej SMS-y z wyznaniami miłosnymi.