RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wrocławska Eurydyka wybrana

Wtorek, 19 grudnia (20:06)

Orfeusz z Wrocławia będzie miał towarzyszkę. Przed Narodowym Forum Muzyki, tuż obok pomnika mitologicznego bohatera stanie pomnik Eurydyki.

Modelkę, która posłuży rzeźbiarzowi wybrano w specjalnym konkursie, do którego zgłosiło się ponad 400 pań. Dziś poznaliśmy wrocławską Eurydykę. Została nią 25-letnia Magdalena Bielecka.

Teraz modelka rozpocznie pracę z rzeźbiarzem. Pomnik Eurydyki stanie przed NFM w połowie przyszłego roku. 


(mpw)

Źródło: RMF FM
Tagi: Wrocław

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: