Lady Gaga w trakcie śpiewania piosenki "Born This "Way" zauważyła na scenie fana, który wbiegł na podwyższenie. Piosenkarka wskoczyła mu na ramiona. Ten jednak stracił równowagę i oboje spadli ze sceny na publiczność.
Pechowej parze szybko udzielono pomocy, a po chwili Gaga powiedziała do mikrofonu, że nic jej się nie stało. Zażartowała tylko: Jedyna rzecz jaka nie jest okej, to to, że potrzebujemy schodów, żeby wrócić na scenę.
Powiedziała też kilka słów do Jacka, który razem z nią spadł ze sceny. Powinniśmy się napić herbaty po tym. To był upadek! Wiesz co zrobiliśmy? Wpadliśmy sobie w ramiona! Jesteśmy jak Jack i Rose z Titanica - powiedziała.
Lady Gaga bez żadnych problemów dokończyła występ.