RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Lady Gaga: Byłam chora na bulimię

Publikacja: Piątek, 10 lutego (17:31) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Amerykańska gwiazda muzyki pop Lady Gaga przyznała, że jako nastolatka cierpiała na bulimię. "Ciągle wymiotowałam w szkole. Dziś łatwiej mi o tym mówić, bo mam to już za sobą" - twierdzi artystka.

Chciałam być chudziutką baletnicą, a byłam małą, pulchną Włoszką, której tata codziennie kładł na talerz makaron - wspomina piosenkarka. Pytałam taty, dlaczego dajesz nam to do jedzenia? Muszę być szczupła! On odpowiadał tylko jedz swoje spaghetti - dodaje.

Lady Gaga przyznaje, że skończyła z wymiotowaniem, kiedy zdała sobie sprawę, że cierpi na tym jej głos. Gwiazda ostrzegła też młode dziewczyny, że bulimia to bardzo niebezpieczna choroba.

Źródło: RMF On

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: