Po 11 latach grania w serialu "M jak Miłość" i wcielania się w postać Hanki Mostowiak, przyszedł czas rozstania. To jedna czwarta mojego życia i dlatego nie jest to łatwa decyzja... Podejmuję ją jednak z pełną świadomością i odpowiedzialnością. Nawet najpiękniejsza przygoda musi się kiedyś zakończyć.(...) Pozostaję do dyspozycji producentów serialu do lipca br. - czytamy w oświadczeniu aktorki., wysłanym do PAP.
Za te jedenaście wspólnych lat chciałabym serdecznie podziękować przede wszystkim widom! Za wszystkie oznaki ogromnej sympatii, którą darzyliście Hankę, a tym samym i mnie - dziękuję! - napisała Kożuchowska.