RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Amerykański raper Dr. Dre trafił do szpitala

Opracowanie: Publikacja: Środa, 6 stycznia (09:38) Aktualizacja: Środa, 6 stycznia (11:00)

Legendarny raper i producent Dr. Dre poinformował, że obecnie jest hospitalizowany w Los Angeles. Założyciel wytwórni płyt Aftermath Entertainment podziękował za opiekę medykom pracującym w szpitalu, w którym przebywa.

55-latek o hospitalizacji poinformował we wpisie opublikowanym na Instagramie. "Dziękuję mojej rodzinie, przyjaciołom i fanom za zainteresowania i życzenia. Radzę sobie świetnie i otrzymuję doskonałą opiekę od zespołu, który się mną opiekuję. Wkrótce wyjdę ze szpitala i wrócę do domu. Pozdrawiam wszystkich wspaniałych lekarzy ze szpitala Cedars" - napisał.

Dre nie poinformował, co mu dolega. Niektóre media, w tym portal TMZ, sugerują, że u Amerykanina wykryto tętniaka mózgu.

Dr. Dre zaczynał karierę w grupie N.W.A, której historię pokazuje film "Straight Outta Compton". Ma na koncie sześć nagród Grammy. Wypromował takich raperów jak Snoop Dogg, Eminem czy Kendrick Lamar.

Założył wytwórnie Aftermath Entertainment, jest też współzałożycielem firmy produkującej m.in. słuchawki Beats Electronics oraz Death Row Records.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Emma Stone jest w ciąży

Źródło: RMF24
Tagi: rap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: