Impreza rozpoczęła się od występu grupy tanecznej i piosenki "We No Speak Americano" Yolandy Be Cool and Cup. Następnie zaśpiewali m.in. Justyna Steczkowska, Zakopower oraz szwedzki zespół Ace of Base.
Wraz z wybiciem północy rozpoczął się kilkuminutowy pokaz fajerwerków, a prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz złożył wszystkim noworoczne życzenia.