Od ponad 20 lat produkujemy drzwi wyróżniające się najwyższą jakością i bogactwem stylów. W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt modeli, każdy w kilku wersjach kolorystycznych.

Szeroka oferta drzwi Voster

Wykorzystując najnowsze technologie i śledząc trendy światowego designu, staramy się dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości, odpowiadające ich gustom i potrzebom. Chcemy, aby nasze drzwi wprowadzały do pomieszczeń spokój i harmonię. Perfekcyjnie wykonane i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, mają idealnie wkomponowywać się w otaczającą je przestrzeń. Otwierając i zamykając swój prywatny świat, nasi klienci mają się poczuć się bezpiecznie i komfortowo.

W naszej ofercie znajdują się niemal wszystkie rodzaje drzwi - okleinowe, lakierowane, tłoczone, szklane wraz z ościeżnicami oraz systemy przesuwne. Oferujemy także drzwi zewnętrzne i przeciwpożarowe, a także liczne akcesoria uzupełniające, takie jak progi, klamki, opaski maskujące czy listy przypodłogowe. Wiele spośród naszych modeli to drzwi ramowe, charakteryzujące się niezwykle solidną i wytrzymałą konstrukcją. Wykonane z wysokiej jakości płyt MDF gwarantują niezawodne użytkowanie i bezpieczeństwo przez długie lata.

Posiadając własne zaplecze projektowe, regularnie wprowadzamy na rynek nowe modele, charakteryzujące się wysoką jakością i ciekawym designem. Każdego roku staramy się zaskakiwać klientów czymś nowym i nietuzinkowym.

Wśród wielu nowości, które zaprezentowaliśmy w obecnym sezonie znalazły się m.in. kolekcje Prado i Incanto. Ich eleganckie i klasyczne wzornictwo sprawia, że stanowią idealne dopełnienie niemal każdej aranżacji. Doceniają je zarówno miłośnicy stylu retro, jak i osoby preferujące wnętrza utrzymane w klimacie nowoczesnym lub industrialnym. Minimalistyczne wzornictwo obu modeli doskonale wzbogaca piękne wybarwienie, dostępne aż w 6 wariantach kolorystycznych.

Gdzie kupić?

Nasze produkty są szeroko dostępne na terenie całej Polski, także w największych centrach budowalnych, jak Leroy Merlin czy PSB. Oferujemy kompleksową obsługę i szybką realizację zamówień w całym kraju.

Nagrody i wyróżnienia

Możemy pochwalić się nie tylko tysiącami zadowolonych klientów, ale także szeregiem nagród i wyróżnień, które potwierdzają naszą pozycję jednego z liderów na rynku producentów drzwi w Polsce. Zostaliśmy uhonorowani m.in. "Diamentem Forbesa", nagrodą "Przedsiębiorstwo Fair Play" oraz Podkarpacką Nagrodą Gospodarczą.

Więcej informacji na temat drzwi Voster można znaleźć na naszej stronie internetowej: .