Dużo słońca, błękitnego nieba i wysokie - jak na luty - temperatury. Taka będzie pogoda w najbliższych dniach. Aura zmieni się dopiero za tydzień, 4 marca. Gwałtownie się ochłodzi, będzie bardzo pochmurno i deszczowo.

Polska jest w zasięgu wyżu z centrum nad środkową Europą, w ciepłej, polarno-morskiej masie powietrza.

W niedzielę prawie w całej Polsce piękna pogoda. Będziemy cieszyć się słońcem i błękitnym niebem. Zachmurzenie tylko na Podkarpaciu. Temperatura maksymalna od 7 stopni Celsjusza na wschodzie kraju, 9 st. w Łodzi, do 10 kresek na Dolnym Śląsku.

Wiatr słaby, na wschodnim wybrzeżu okresami umiarkowany, na Pomorzu południowo-zachodni, na południowym wschodzie północy, poza tym zmienny.

W poniedziałek dalszy ciąg dobrej pogody. Na zachodzie kraju niebo będzie bezchmurne. Na południu zachmurzenie duże. W pozostałych województwach - umiarkowane, słońce będzie często przedzierać się zza chmur.

Temperatura maksymalna od 6 st. C na Śląsku i na Mazowszu, 7 stopni na wschodzie i na północy, do 9 kresek na zachodzie.

We wtorek będzie słonecznie w całej Polsce! To będzie piękny i ciepły dzień. Na termometrach zobaczymy od 5 stopni na wschodzie, 8 st. C w centrum kraju, do nawet 10 st. Celsjusza na zachodzie.

Ale to nie koniec dobrych informacji - w kolejny dniach będzie jeszcze cieplej, do 12 st. Celsjusza.

Aura popsuje się dopiero za tydzień, we wtorek - 4 marca. Temperatura gwałtownie spadnie, do 3 st., będzie też bardzo pochmurno i deszczowo. 

Szczegółową prognozę znajdziecie na pogoda.interia.pl