​Wiosna zbliża się wielkimi krokami - czas, żeby przewietrzyć szafę. Kobiety znają to doskonale, dlatego podpowiemy, co się nosi w tym roku. W poszukiwaniu trendów i inspiracji reporterka RMF FM i stylistka Anna Mikulska wybrały się na słynny, łódzki deptak, czyli na ulicę Piotrkowską. Tam podglądały najnowsze uliczne trendy.

Etola jest świetna jeszcze na chłodne, wiosenne dni. To niesamowite, jak taki jeden element może zmienić strój - nie tylko zarzucony na płaszcz, ale też na marynarkę. Do tego - już prawdziwie wiosenna - piękna, czarno-biała spódnica, czyli to taki zestaw, który jest klasyczny, ale też modny. Koniecznie trzeba zauważyć również plisy, które w tym sezonie powracają w całości, jak i w elementach stroju.

To niezwykle przemyślana, ale też bardzo naturalna stylizacja dla pana. Wydaje się, że ten mężczyzna jest kompletny od czubka głowy po czubki butów. Widzimy motyw kratki, który już był obecny w modzie, ale nadal jest aktualny i cudowna kamizelka pod marynarką. Kamizelka wygląda bardzo stylowo i co więcej dla niektórych panów może być wybawieniem (choć panowie rzadko z tego korzystają), bo pozwala ukryć "mięsień piwny".

Bardzo prosta (i jak się dowiedziałam - tania) stylizacja. Idealnie pasująca do tej dziewczyny nietaliowana, prosta marynarka w biało-czarną maleńką kratkę. W całości z dżinsami, okularami i torbą - to charakter tej dziewczyny.

Absolutna klasa za styl, pomysłowość, wykonanie i wyczucie smaku, żeby tak połączyć kilka różnych kolorów, faktur i wzorów. Dodatkowe punkty za odwagę, bo zazdrośni koledzy dokuczają swoimi uwagami.

(abs)