Zielone serce wśród rzepaku rośnie pomiędzy Wrocławiem a Trzebnicą, około 20 kilometrów na północ od stolicy Dolnego Śląska. Jak się jednak okazuje, ten "zagajnik miłości" - jak jest nazywany w interencie - bardziej znany jest w sieci niż wśród lokalnej społeczności. Nasz dziennikarz rozpytywał okolicznych mieszkańców, ale większość z nich nie miała pojęcia, że taki cud znajduje się tuż pod ich nosem...
Kiedy je ujrzałem rok temu, wiedziałem, że, gdy już będę miał własnego drona to po prostu muszę się tam udać - przyznaje w swoim wpisie krakowski fotograf Jan Ulicki. Gdy okazało się, że w tym roku naokoło niego został posadzony rzepak, chęć pojechania w to miejsce wzrosła dwukrotnie - dodaje.
Efekty są lepsze niż to sobie mogłem wymarzyć :) - przyznaje.
A zdjęcia rzeczywiście robią wrażenie. Zresztą oceńcie sami!