RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Książę William idzie do pracy

Autor: Czwartek, 7 sierpnia (16:57)

Książę William będzie pracował jako pilot śmigłowca pogotowia lotniczego. Zaczyna w 2015 roku.

Już na jesień William rozpocznie okres próbny. Na wiosnę przyszłego roku zacznie pracować na pełen etat.

Będzie pełnić służbę zarówno w dzień, jak i nocą. Otrzyma regularną wypłatę, ale już zdradzono, że będzie ona w całości przekazywana na cele charytatywne.

Nowa posada księcia Williama nikogo nie dziwi. Jako pilot Royal Air Force brał udział w ponad 150 misjach poszukiwawczych i ratowniczych.

Źródło: RMF24-BBC

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: