To była zażarta walka do samego końca! Już wiemy, że to Gliwice wygrały ostatecznie plebiscyt słuchaczy na RMF 24 i to tę miejscowość odwiedzi nasz reporter jutro w ramach cotygodniowego cyklu Fakty z Twojego Miasta. Na tę miejscowość oddaliście prawie 40.54 proc. głosów.

W głosowaniu na RMF 24 Gliwice pokonały pięć innych miast: Suwałki, Turek, Jasło, Szamotuły i Wejherowo. O wyniku naszego plebiscytu zdecydowały jednak dosłownie ostatnie minuty. Wreszcie, w samo południe okazało się, że Gliwice wyprzedziły Jasło o niespełna 0,26 proc.!

W sobotę bądźcie koniecznie z nami! Relacje z Gliwic będziecie mogli usłyszeć co godzinę w Faktach RMF FM od 9 do 15. O atrakcjach miasta będziecie też mogli przeczytać na naszych stronach internetowych. Tam też znajdziecie filmy i zdjęcia zrobione przez naszą ekipę.

Odwiedzimy m.in. najpiękniejszą i najegzotyczniejszą palmiarnię w Polsce. Nie zabraknie też nas na gliwickim Rynku.

A oto wyniki plebiscytu:

  Przypominamy - jeśli chcesz zaprosić nas do swojej miejscowości, czekamy. Pamiętajcie - zgłaszając swoje miasto, koniecznie uzasadnijcie, dlaczego mamy przyjechać właśnie do Was!

W naszym specjalnym formularzu trzeba podać pięć powodów, dla których warto przyjechać do Waszego miasta. Napiszcie do nas, jeśli w pobliżu Waszej miejscowości odnowiono stary pałac, wybudowano nowoczesny kompleks sportowy, odbywają się nietypowe, ale niezwykle ciekawe imprezy kulturalne... Jeśli obok mieszkają wyjątkowi ludzie, o których warto opowiedzieć... Jeśli po prostu lubicie swoją miejscowość. Uzasadnijcie tylko, dlaczego.

Zgłoś swoje miasto, wypełniając specjalny formularz i zaproś do siebie reporterów RMF FM!