Toruń wygrał nasz plebiscyt i właśnie tam w sobotę zawitają Fakty z Twojego Miasta. Walka trwała do samego końca. Lubartów, Przeworsk i Lubliniec zmobilizowały wielu mieszkańców - tym razem nie udało im się wygrać, ale to wcale nie znaczy, że nie pojedziemy tam w ramach naszej akcji. Fakty z Twojego Miasta to cykliczny program. Już we wtorek kolejne głosowanie.

Fani poszczególnych miejscowości oddawali głosy do ostatniej sekundy. Toruń, który wygrał, zebrał 28,7 proc. I to właśnie tam w sobotę pojawią się reporterzy RMF FM.

W Toruniu spróbujemy pysznych pierników i dowiemy się więcej o tamtejszym smoku! Nie przegapcie naszych sobotnich relacji z Torunia. Będziecie mogli je słyszeć co godzinę w Faktach RMF FM od 9 do 15.

Co sobotę reporterzy RMF FM pojawiają się w innym mieście. Pamiętajcie, że i do Was mogą przyjechać. W plebiscycie każdy ma szansę: także miejscowości, które już brały udział w zabawie, ale nie udało im się zdobyć dostatecznej liczby głosów.

Pamiętajcie, że aby zgłosić swoje miasto, trzeba uzasadnić, dlaczego warto zrobić materiał właśnie o nim. W naszym specjalnym formularzu trzeba podać pięć powodów, dla których warto przyjechać do Waszego miasta. Napiszcie do nas, jeśli w pobliżu Waszej miejscowości odnowiono stary pałac, wybudowano nowoczesny kompleks sportowy, odbywają się nietypowe, ale niezwykle ciekawe imprezy kulturalne... Jeśli obok mieszkają wyjątkowi ludzie, o których warto opowiedzieć... Jeśli po prostu lubicie swoją miejscowość. Uzasadnijcie tylko, dlaczego.

Zgłoś swoje miasto, wypełniając specjalny formularz i zaproś do siebie reporterów RMF FM!