RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wskoczyli do jeziora i od tej pory ich nie widziano. Zaginęło dwóch nastolatków

Poniedziałek, 23 lipca (21:05)

Strażacy szukają dwóch nastolatków, którzy nie wypłynęli z jeziora Wąsosz, koło Nakła nad Notecią w Kujawsko-Pomorskiem. Chłopcy w wieku 16 i 17 lat pływali na rowerze wodnym w towarzystwie trzeciego nastolatka.

Nastolatkowie spokojnie pływali po jeziorze do momentu, w którym jeden z nich nie stwierdził, że chce się ochłodzić. Postanowił wskoczyć do jeziora.

Według relacji chłopca, z którym rozmawiali strażacy, nastolatek po wskoczeniu do wody dostał drgawek. Wtedy drugi z grupy kolegów postanowił go ratować. Od tej pory żaden z dwójki nastolatków nie był widziany.

Poszukiwania prowadzi kilka zastępów straży państwowej i ochotniczej, w tym strażacy nurkowie wyposażeni w sonar.

(nm)

Źródło: RMF FM
Tagi: utonięcie

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: