RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Strzelił do nauczycielki z procy, bo dostawał złe oceny

Autor: Publikacja: Wtorek, 22 stycznia (11:14) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Uczeń gimnazjum w Częstochowie zaatakował nauczycielkę. Nastolatek strzelił do kobiety z procy, bo dostawał od niej złe stopnie. Do ataku doszło podczas przerwy, na szkolnym korytarzu.

Nastolatek wcześniej przygotował sobie procę i specjalne kulki. Jedną z nich trafił nauczycielkę w szyję. Na szczęście, poza zasinieniem kobiecie nic poważnego się nie stało - mówi Joanna Lazar z częstochowskiej policji. Zaatakowana nauczycielka wiedziała, kto do niej strzelił. Od razu wezwała policjantów. Nastolatek tłumaczył funkcjonariuszom, że chciał w ten sposób zemścić się za złą ocenę. Policja zapowiada skierowanie sprawy do sądu dla nieletnich.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: