RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Poszukiwania mężczyzny w Pomorskiem

Publikacja: Środa, 26 grudnia (10:44) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

W drugi dzień świąt wznowiono poszukiwania 77-latka, który zaginął w okolicach Lęborka w woj. pomorskim. Mężczyzna wyszedł z domu w Wigilię i do tej pory nie wrócił. Wczoraj szukano go do zmroku. Dziś w akcji bierze udział niemal 100 osób.

Mężczyzny szuka policja, straż graniczna oraz państwowa i ochotnicza straż pożarna. Z Warszawy na Pomorze dotrzeć ma też dzisiaj policyjny śmigłowiec wyposażony w kamerę termowizyjną. Służby podzieliły się na cztery grupy poszukiwawcze. Nie wiadomo dokąd mężczyzna mógł się udać. Z informacji przekazanych przez rodzinę wynika, że 77-latek cierpi na zaniki pamięci. Zaginiony jest mieszkańcem miejscowości Mosty w powiecie Lęborskim. Ma około 1.75 cm wzrostu. Gdy wychodził z domu był ubrany  w granatową kurtkę, brązowe spodnie i czapkę z daszkiem. Osoby, które mogą pomóc w poszukiwaniach proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 059 863 48 22.

Źródło: RMF FM
Tagi: policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: