RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nie żyje jedna osoba, trzy są ranne. Wypadek w fabryce łożysk w Kraśniku

Opracowanie: Publikacja: Środa, 14 października (09:35) Aktualizacja: Środa, 14 października (11:00)

Tragiczny wypadek w fabryce łożysk Tsubaki Nakashima w Kraśniku na Lubelszczyźnie. Po wybuchu jednej z maszyn nie żyje 47-letni mężczyzna, a 3 osoby są ranne.

Jak informuje reporter RMF FM, wszystko wskazuje na to, że wysokie ciśnienie rozsadziło maszynę do mycia łożysk. Oderwała się od niej metalowa pokrywa i z dużą siłą uderzyła w mężczyznę. 47-latek zginął na miejscu.

Trzy inne osoby zostały ranne, wszystkie odwieziono do szpitala.

Na miejscu są policja, prokurator i Państwowa Inspekcja Pracy - będą wyjaśniać okoliczności tego wypadku.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: