RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Morsy - jaskiniowcy kończą sezon. Takim być!

Publikacja: Niedziela, 29 marca (13:25) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Lubelskie morsy zakończyły sezon. W Zalewie Zemborzyckim pojawiła się drużyna Unga- Bunga, czyli morsy przebrane w stroje jaskiniowców.

Sezon był udany, mimo, że pogoda była fatalna. Brakowało śniegu i mrozu. Do kąpieli wrócimy już jesienią - zapewniały morsy reportera RMF FM Krzysztofa Kota. I jak widać na zdjęciach lubelskim morsom humory dopisują! 

(ug)

Źródło: RMF FM
Dalsza część artykułu pod materiałem video: