RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

​Kibice pięknie powitali naszych siatkarzy przed meczem z Niemcami

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Polscy kibice po raz kolejny podczas turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk w Rio, który odbywa się w Berlinie, pięknie przywitali naszą reprezentację. Przed meczem z Niemcami fani biało-czerwonych w Max-Schmeling-Halle a cappella odśpiewali polski hymn. Zobaczcie, jak to wyglądało.

Taki filmik dostaliśmy od polskich kibiców:

Źródło: RMF FM
Tagi: siatkówka

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: