Jak donosi reporter RMF FM, na trasie doszło do dwóch kolizji, po obu stronach autostrady. Jedna wydarzyła się niedaleko drugiej.
Wśród rozbitych pojazdów są 4 ciężarówki, auta osobowe i busy. Samochody najechały na siebie. Na trasie panowały bardzo trudne warunki, padał śnieg i było bardzo ślisko.
Policja zapewnia, że nikomu nic się nie stało. Rozbite samochody są teraz usuwane, a ruch w obie strony odbywa się tylko lewymi pasami.
(dp)