RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Jechała lexusem, była pijana, nie miała prawa jazdy. 19-latka spowodowała kolizję

Publikacja: Czwartek, 2 lutego (09:55) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Policjanci z Warszawy zatrzymali kobietę, która pijana, wpadła w poślizg i spowodowała kolizję. 19-latka wsiadła za kierownicę nie mając uprawnień - podkreślają funkcjonariusze.

Do kolizji doszło we wtorek około godziny 3:50 na rondzie Dmowskiego w Warszawie.

Jadąca lexusem Sandra S. wpadła w poślizg i z całym impetem, bokiem samochodu, uderzyła w barierki ochronne. Prawdopodobnie tylko dlatego, że było wcześnie, a ruch był znikomy, nikomu nic się nie stało.


W kolizji nie ucierpiała również ani kierująca 19-latka, ani jej koleżanka - pasażerka lexusa.

Sandra S. miała w organizmie ponad promil alkoholu. Usłyszała zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Grozi jej do 2 lat więzienia.

19-latka odpowie za dwa wykroczenia: kierowanie bez uprawnień oraz spowodowanie kolizji drogowej. 

(ug)

Źródło: RMF/Policja
Tagi: wypadek

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: