RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Duże poświęcenie Polki się opłaciło. "Jamajka wbiegła mi pod nogi i raniła kilkakrotnie"

Publikacja: Poniedziałek, 21 marca (21:50) Aktualizacja: Poniedziałek, 21 marca (21:00)

Polska sztafeta kobiet w składzie: Ewelina Ptak, Małgorzata Hołub, Magdalena Gorzkowska i Justyna Święty wywalczyła drugie miejsce i srebrny medal na lekkoatletycznych halowych mistrzostwach świata w Portland w USA. Jak mówiła po wyścigu Ptak, bieg ten nie należał do najłatwiejszych.

Nie był to jedyny polski medal na tegorocznych halowych mistrzostwach świata w lekkoatletyce. W skoku o tyczce brąz wywalczył Piotr Lisek, a trzecie miejsce w skoku wzwyż zajęła Kamila Lićwinko.

Zawody trwały w dniach 18-20 marca. Wystąpiło na nich 547 zawodników ze 148 krajów świata.

(hk)



Źródło:  

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: