RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Diler wpadł w ręce warszawskich policjantów

Publikacja: Sobota, 4 października (14:22) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Amfetaminę, marihuanę i wagi elektroniczne zabezpieczyli policjanci z warszawskiego Ursynowa. Funkcjonariusze zatrzymali też mężczyznę, u którego w mieszkaniu znaleźli narkotyki.

W piątek 31-latek usłyszał w prokuraturze zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i trafił do tymczasowego aresztu. Funkcjonariusze od dłuższego czasu przypuszczali, że mężczyzna handluje narkotykami. W jego mieszkaniu znaleźli torebki z poporcjowanym białym proszkiem. Kolejne narkotyki policjanci znaleźli w sejfie. W jednym z pomieszczeń znajdował się roślinny susz. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia. 





Źródło: RMF/Policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: