Jeśli świat ma się jutro skończyć, trzeba być może zrobić coś, na co zawsze mieliśmy ochotę, ale odkładaliśmy na później.
Może zaprośmy w końcu na kawę tę dziewczynę, która pracuje w barze na rogu ulicy i powiedzmy jej, jak bardzo nam się podoba.
A może zadzwońmy do dawno niewidzianego przyjaciela i porozmawiajmy o tym, co dla starych kumpli zawsze było najważniejsze.
Co według Was warto w takim razie zrobić na dzień przed końcem świata? Co byście zrobili? Czekamy na Wasze propozycje: Piszcie e-maile na fakty@rmf.fm i komentujcie na profilu RMF24.pl na Facebooku. Zachęcamy też do przeczytania specjalnego "Raportu na koniec świata" na RMF24.pl.